پرداخت آنلاين - كارت به كارت

اگر به اینترنت بانک حساب خود دسترسی دارید می توانید مبلغ را بصورت اینترنتی به شماره کارت ذیل واریز نمایید

لطفاً پس از انتقال وجه ، كد پيگيري را از طريق بخش تماس با ما براي واحد مالي و اداري ارسال فرماييد.

از طریق كلیه شعب بانك صادرات ایران  

با مراجعه به نزدیكترین شعبه بانك صادرات، مبلغ را به حساب سپهر شماره 4000 33397 0101   در وجه شرکت ره آورد فن آوران الکترونیک بپردازید. سپس با تلفن های ثابت پارس پیک تماس گرفته و شماره سریال فیش پرداخت (به رنگ قرمز) را به اطلاع واحد حسابداری برسانید.

از طریق كلیه شعب بانك ملی ایران  

با مراجعه به نزدیكترین شعبه بانك ملی، مبلغ را به حساب سیبا شماره 0200538161003   در وجه محمد کریمی بپردازید. سپس با تلفن های ثابت پارس پیک تماس گرفته و شماره سریال فیش پرداخت (به رنگ قرمز) را به اطلاع واحد حسابداری برسانید.

از طریق خودپرداز – کارت به کارت  

در صورتیکه دارای کارت بانکی هستید، بدون مراجعه به بانك و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه سرویس مورد سفارش خود خواهید بود. جهت پرداخت، پس از ورود كارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به كارت دیگر" را انتخاب كنید. پس از ورود مبلغ به ریال یکی از شماره كارتهای ذیل را  وارد کرده و كلید ورود را بزنید
در مرحله آخر با پاسخ مثبت به سوال " آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب "محمد کریمی می‌باشید"، پرداخت وجه انجام می شود. خودپرداز با چاپ رسید که شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و كارت دریافت كننده می‌باشد، اطلاعات پرداخت را در اختیار شما میگذارد. سپس با تلفن های ثابت پارس پیک تماس گرفته و شماره سریال فیش پرداخت (به رنگ قرمز و در سمت چپ آرم بانك صادرات) را به اطلاع واحد حسابداری برسانید.

از طریق كلیه شعب بانك سامان  

با مراجعه به نزدیكترین شعبه بانك سامان، مبلغ را به حساب شماره 1-737351-800-824  در وجه محمد کریمی بپردازید. سپس با تلفن های ثابت پارس پیک تماس گرفته و شماره سریال فیش پرداخت (به رنگ قرمز) را به اطلاع واحد حسابداری برسانید.     

از طریق كلیه شعب بانك پارسیان  

با مراجعه به نزدیكترین شعبه بانك پارسیان، مبلغ را به حساب شماره 000-01030539-02 در وجه شرکت ره آورد فن آوران الکترونیک بپردازید. سپس با تلفن های ثابت پارس پیک تماس گرفته و شماره سریال فیش پرداخت (به رنگ قرمز) را به اطلاع واحد حسابداری برسانید.